CURRENCY

Prikaži cene v
EUR

Prikaži cene v

LANGUAGE

Izberite jezik
SL
Preklopi na temni način

PRE Pražská energetika, a. s.

632 postaj • Oktober 2026
PP
Cene v CZK
AC (≤49 kW) na kWh
DC (49.01–149 kW) na kWh
DC (≥149.01 kW) na kWh
Naročnina  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Omejeno
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Omejeno
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
najboljša ponudba
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Ali se naročnina splača?

Cene na karticah zgoraj se posodabljajo v živo.

100 kWh / mesec
Lokacije za polnjenje 632 lokacij

Partnerji gostovanja

Vaše članstvo v PRE Pražská energetika, a. s. velja po enakih cenah pri teh operaterjih

Cenovni podatki so javno dostopne informacije, zbrane izključno za primerjalne namene.

Posodobljeno Oktober 2026