|
AC (≤49 kW)
pe kWh
|
DC (49.01–149 kW)
pe kWh
|
DC (≥149.01 kW)
pe kWh
|
Abonament
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Restricționat
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Restricționat
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
cea mai bună ofertă
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Prețurile din cardurile de mai sus se actualizează live.
Abonamentul tău PRE Pražská energetika, a. s. funcționează la aceleași prețuri la acești operatori
Datele privind prețurile sunt informații publice colectate exclusiv în scopuri comparative.
Actualizat Octombrie 2026