CURRENCY

Afișați prețurile în
EUR

Afișați prețurile în

LANGUAGE

Selectați limba
RO
Comutați la modul întunecat

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stații • Octombrie 2026
PP
Prețuri în CZK
AC (≤49 kW) pe kWh
DC (49.01–149 kW) pe kWh
DC (≥149.01 kW) pe kWh
Abonament  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Restricționat
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Restricționat
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
cea mai bună ofertă
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Merită abonamentul?

Prețurile din cardurile de mai sus se actualizează live.

100 kWh / lună
Locații de încărcare 632 locații

Parteneri de roaming

Abonamentul tău PRE Pražská energetika, a. s. funcționează la aceleași prețuri la acești operatori

Datele privind prețurile sunt informații publice colectate exclusiv în scopuri comparative.

Actualizat Octombrie 2026