CURRENCY

Wyświetl ceny w
EUR

Wyświetl ceny w

LANGUAGE

Wybierz język
PL
Przełącz na tryb ciemny

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stacji • Październik 2026
PP
Ceny w CZK
AC (≤49 kW) za kWh
DC (49.01–149 kW) za kWh
DC (≥149.01 kW) za kWh
Abonament  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ograniczony
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ograniczony
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
najlepsza oferta
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Czy abonament się opłaca?

Ceny na kartach powyżej aktualizują się na bieżąco.

100 kWh / miesiąc
Lokalizacje ładowania 632 lokalizacji

Partnerzy roamingu

Twoje członkostwo w PRE Pražská energetika, a. s. działa w tych samych cenach u tych operatorów

Dane cenowe to publicznie dostępne informacje zebrane wyłącznie do celów porównawczych. Nie stanowią prawnie wiążącej oferty.

Zaktualizowano Październik 2026