|
AC (≤49 kW)
per kWh
|
DC (49.01–149 kW)
per kWh
|
DC (≥149.01 kW)
per kWh
|
Abonnement
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Beperkt
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Beperkt
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
beste deal
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Prijzen in de kaarten hierboven worden live bijgewerkt.
Uw PRE Pražská energetika, a. s. lidmaatschap werkt tegen dezelfde prijzen bij deze operators
Prijsgegevens zijn openbaar beschikbare informatie uitsluitend verzameld voor vergelijkingsdoeleinden.
Bijgewerkt Oktober 2026