CURRENCY

Prijzen weergeven in
EUR

Prijzen weergeven in

LANGUAGE

Taal selecteren
NL
Schakel naar donkere modus

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stations • Oktober 2026
PP
Prijzen in CZK
AC (≤49 kW) per kWh
DC (49.01–149 kW) per kWh
DC (≥149.01 kW) per kWh
Abonnement  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Beperkt
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Beperkt
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
beste deal
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Loont het abonnement?

Prijzen in de kaarten hierboven worden live bijgewerkt.

100 kWh / maand
Laadlocaties 632 locaties

Roaming partners

Uw PRE Pražská energetika, a. s. lidmaatschap werkt tegen dezelfde prijzen bij deze operators

Prijsgegevens zijn openbaar beschikbare informatie uitsluitend verzameld voor vergelijkingsdoeleinden.

Bijgewerkt Oktober 2026