CURRENCY

Uri l-prezzijiet fi
EUR

Uri l-prezzijiet fi

LANGUAGE

Agħżel il-lingwa
MT
Ikkonverti għall-modalità skura

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stazzjonijiet • Ottubru 2026
PP
Prezzijiet f'CZK
AC (≤49 kW) kull kWh
DC (49.01–149 kW) kull kWh
DC (≥149.01 kW) kull kWh
Abbonament  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ristrett
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ristrett
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
l-aħjar offerta
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

L-abbonament iħallas?

Il-prezzijiet fil-karti ta' hawn fuq jiġġeddu direttament.

100 kWh / xahar
Postijiet tal-iċċarġjar 632 postijiet

Sħab tar-roaming

Is-sħubija tiegħek f'PRE Pražská energetika, a. s. taħdem bl-istess prezzijiet ma' dawn l-operaturi

Id-dejta tal-prezzijiet hija informazzjoni disponibbli pubblikament miġbura biss għal finijiet ta' tqabbil.

Aġġornat Ottubru 2026