|
AC (≤49 kW)
par kWh
|
DC (49.01–149 kW)
par kWh
|
DC (≥149.01 kW)
par kWh
|
Abonements
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ierobežots
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ierobežots
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
labākais piedāvājums
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Cenas iepriekšējās kartītēs tiek atjauninātas reāllaikā.
Jūsu PRE Pražská energetika, a. s. dalība darbojas par tādām pašām cenām pie šiem operatoriem
Cenu dati ir publiski pieejama informācija, kas apkopota tikai salīdzināšanas nolūkos.
Atjaunināts Oktobris 2026