CURRENCY

Rodyti kainas valiuta
EUR

Rodyti kainas

LANGUAGE

Pasirinkti kalbą
LT
Perjungti į tamsų režimą

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stotelių • Spalis 2026
PP
Kainos CZK
AC (≤49 kW) už kWh
DC (49.01–149 kW) už kWh
DC (≥149.01 kW) už kWh
Prenumerata  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ribotas
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ribotas
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
geriausias pasiūlymas
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Ar prenumerata apsimoka?

Kainos kortelėse viršuje atnaujinamos realiuoju laiku.

100 kWh / mėnesį
Įkrovimo vietos 632 vietos

Roamingo partneriai

Jūsų PRE Pražská energetika, a. s. narystė galioja tomis pačiomis kainomis pas šiuos operatorius

Kainų duomenys yra viešai prieinama informacija, surinkta tik palyginimo tikslais.

Atnaujinta Spalis 2026