|
AC (≤49 kW)
už kWh
|
DC (49.01–149 kW)
už kWh
|
DC (≥149.01 kW)
už kWh
|
Prenumerata
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ribotas
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ribotas
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
geriausias pasiūlymas
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Kainos kortelėse viršuje atnaujinamos realiuoju laiku.
Jūsų PRE Pražská energetika, a. s. narystė galioja tomis pačiomis kainomis pas šiuos operatorius
Kainų duomenys yra viešai prieinama informacija, surinkta tik palyginimo tikslais.
Atnaujinta Spalis 2026