CURRENCY

Prikaži cijene u
EUR

Prikaži cijene u

LANGUAGE

Odaberi jezik
HR
Prebaci na tamni način

PRE Pražská energetika, a. s.

632 postaja • Listopad 2026
PP
Cijene u CZK
AC (≤49 kW) po kWh
DC (49.01–149 kW) po kWh
DC (≥149.01 kW) po kWh
Pretplata  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Ograničeno
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Ograničeno
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
najbolja ponuda
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Isplati li se pretplata?

Cijene na karticama gore ažuriraju se uživo.

100 kWh / mjesec
Lokacije za punjenje 632 lokacija

Roaming partneri

Vaše članstvo u PRE Pražská energetika, a. s. vrijedi po istim cijenama kod ovih operatera

Podaci o cijenama su javno dostupne informacije prikupljene isključivo u svrhu usporedbe.

Ažurirano Listopad 2026