|
AC (≤49 kW)
in aghaidh kWh
|
DC (49.01–149 kW)
in aghaidh kWh
|
DC (≥149.01 kW)
in aghaidh kWh
|
Síntiús
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Srianta
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Srianta
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
an margadh is fearr
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Nuashonraítear praghsanna sna cártaí thuas go beo.
Oibríonn do bhallraíocht PRE Pražská energetika, a. s. ar na praghasanna céanna ag na hoibreoirí seo
Sonraí praghsanna is eolas atá ar fáil go poiblí a bailíodh ar mhaithe le comparáid amháin.
Nuashonraíodh Deireadh Fómhair 2026