CURRENCY

Taispeáin praghsanna i
EUR

Taispeáin praghsanna i

LANGUAGE

Roghnaigh teanga
GA
Athraigh go mód dorcha

PRE Pražská energetika, a. s.

632 stáisiún • Deireadh Fómhair 2026
PP
Praghsanna i CZK
AC (≤49 kW) in aghaidh kWh
DC (49.01–149 kW) in aghaidh kWh
DC (≥149.01 kW) in aghaidh kWh
Síntiús  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Srianta
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Srianta
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
an margadh is fearr
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

An fiú an síntiús é?

Nuashonraítear praghsanna sna cártaí thuas go beo.

100 kWh / mí
Suíomhanna luchtaithe 632 suíomh

Comhpháirtithe fánaíochta

Oibríonn do bhallraíocht PRE Pražská energetika, a. s. ar na praghasanna céanna ag na hoibreoirí seo

Sonraí praghsanna is eolas atá ar fáil go poiblí a bailíodh ar mhaithe le comparáid amháin.

Nuashonraíodh Deireadh Fómhair 2026