CURRENCY

Näytä hinnat valuutassa
EUR

Näytä hinnat

LANGUAGE

Valitse kieli
FI
Vaihda tummaan tilaan

PRE Pražská energetika, a. s.

632 asemaa • Lokakuu 2026
PP
Hinnat: CZK
AC (≤49 kW) per kWh
DC (49.01–149 kW) per kWh
DC (≥149.01 kW) per kWh
Tilaus  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Rajoitettu
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Rajoitettu
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
paras tarjous
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Kannattaako tilaus?

Yllä olevien korttien hinnat päivittyvät reaaliajassa.

100 kWh / kuukausi
Latauspaikat 632 sijaintia

Roaming-kumppanit

PRE Pražská energetika, a. s.-jäsenyytesi toimii samoilla hinnoilla näillä operaattoreilla

Hintatiedot ovat julkisesti saatavilla olevia tietoja, jotka on kerätty vain vertailutarkoituksiin.

Päivitetty Lokakuu 2026