|
AC (≤49 kW)
kWh kohta
|
DC (49.01–149 kW)
kWh kohta
|
DC (≥149.01 kW)
kWh kohta
|
Tellimus
|
|
|---|---|---|---|---|
|
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Piiratud
|
8.00 |
11.00 |
13.00 |
— |
|
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Piiratud
|
8.507.00
|
11.5010.00
|
13.5012.00
|
150.00 |
|
PRE CHARGE START
parim pakkumine
|
9.00
|
12.00
|
14.00
|
— |
PRE CHARGE SILVER |
9.508.00
|
12.5011.00
|
14.5013.00
|
150.00 |
PRE CHARGE NIGHT |
11.008.00
|
14.0011.00
|
16.0013.00
|
300.00 |
PRE CHARGE PLATINUM |
10.007.00
|
13.0010.00
|
14.0011.00
|
300.00 |
|
Jednorázové dobíjení (QR / card)
|
10.00 |
13.00 |
15.00 |
— |
Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.
Ülalpool olevate kaartide hinnad uuendatakse reaalajas.
Teie PRE Pražská energetika, a. s. liikmelisus kehtib samade hindadega nende operaatorite juures
Hinnaandmed on avalikult kättesaadav teave, mis on kogutud üksnes võrdluseesmärkidel.
Uuendatud Oktoober 2026