CURRENCY

Kuva hinnad valuutas
EUR

Kuva hinnad

LANGUAGE

Vali keel
ET
Lülitu tumedale režiimile

PRE Pražská energetika, a. s.

632 jaama • Oktoober 2026
PP
Hinnad CZK
AC (≤49 kW) kWh kohta
DC (49.01–149 kW) kWh kohta
DC (≥149.01 kW) kWh kohta
Tellimus  
PRE CHARGE SILVER (Skupina PRE)
Piiratud
8.00
11.00
13.00
—
PRE CHARGE GOLD (Skupina PRE)
Piiratud
8.507.00
11.5010.00
13.5012.00
150.00
PRE CHARGE START
parim pakkumine
9.00
12.00
14.00
—
PRE CHARGE SILVER
9.508.00
12.5011.00
14.5013.00
150.00
PRE CHARGE NIGHT
11.008.00
14.0011.00
16.0013.00
300.00
PRE CHARGE PLATINUM
10.007.00
13.0010.00
14.0011.00
300.00
Jednorázové dobíjení (QR / card)
10.00
13.00
15.00
—

Contract price sheet effective 2025-12-01. PRE charging contract; monthly fee is per charging chip.

Kas tellimus tasub ennast ära?

Ülalpool olevate kaartide hinnad uuendatakse reaalajas.

100 kWh / kuu
Laadimiskohad 632 asukohta

Rändluse partnerid

Teie PRE Pražská energetika, a. s. liikmelisus kehtib samade hindadega nende operaatorite juures

Hinnaandmed on avalikult kättesaadav teave, mis on kogutud üksnes võrdluseesmärkidel.

Uuendatud Oktoober 2026